Bárczay János Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

,,Ama nemes harcot megharcoltam, futásomat elvégeztem, a hitet megtartottam...,,

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése
Honlap Tanulóink

Tanulóink

Nyomtatás

2017/2018 -as tanév osztálynévsorai




9/A

Osztályfőnök: Farkasné Miskolczi Nikoletta

 

1. Barna Cintia Petra

2. Batyi Henrietta

3. Dolányi Szófia

4. Farkas Csaba Béla

5. Fodor Bence

6. Gáspár Márk Sándor

7. Gönczi Szabolcs

8. Gulyás Mária

9. Hubay Martin

10. Kiss Martin

11. Lakatos Erik

12. Lakatos István

13. Lakatos Kármen

14. Molnár Viktória

15. Nagy Éva

16. Oravecz Marcell

17. Orosz Viktor

18. Ricsák Rudolf

19. Szabó Tamás

20. Tóth Zsolt

21. Varga Tamás

22. Vas Antónia

23. Zsarnai Laura



 

10/A

Osztályfőnök: Szilágyi Ferenc

 

 

 

1. Batyi Katalin

2. Bodnár Dániel

3. Czakó Viktória

4. Horváth László

5. Juhász Dávid

6. Kerekes Krisztina

7. Király Viktor

8. Laczkó Sára

9. Landenberger József Vazul

10. Mészáros Márk

11. Nagy Ákos

12. Ónodi Jennifer

13. Oszlánczi Patrik Tamás

14. Palombi Krisztián

15. Plavuscsák Martin Péter

16. Ronyecz Patrik Máté

17. Rudolfi Pál

18. Szigeti-Tarr Gaszton

19. Szőcs Ádám Márkó

20. Takács Balázs

21. Tóth Tamás

22. Zsarnai Éva



 

11/A

Osztályfőnök: Horváthné Tőkés Irén


1. Bene Ádám

2. Budai Bence

3. Gönczi Anita

4. Gresák István Vajk

5. Jentner Ádám

6. Király Zsolt

7. Kovács Alex

8. Lakatos Barbara

9. Lakatos Felicia

10. Lampert Dávid

11. Lizák Bence

12. Mátyás Orsolya

13. Mészáros Attila

14. Ónodi Vanessza

15. Ónodi Viktor

16. Pleszkó Klára

17. Polyecskó Imre

18. Sipos Bence

19. Székelyföldi Richárd

20. Tama Brigitta

21. Tóth Róbert

22. Ulman Adrián






12/A

Osztályfőnök: Pásztorné K. Szabó Mária


1. Ambruzs Csilla

2. Balázs Csaba

3. Batyi Alexandra

4. Batyi Vivien Angelika

5. Berencsi Eszter

6. Budai Eszter

7. Csengő Péter

8. Gulyás Mónika

9. Kardos Attila

10. Kiss Marcell Tibor

11. Klein Félix

12. Lantos Kristóf

13. Mikó Benjámin

14. Nyiri Dominik

15. Suhajda Krisztián

16. Szajkó Martin

17. Szilvási Vanessza Klaudia

18. Szőllősi Julianna Mária

19. Takács Szabolcs József

20. Tirpák Milán

21. Varga Enikő

22. Varga Krisztina

23. Visegrádi Péter

24. Zinger Bence Zoltán

25. Zsarnai Béla

26. Zsarnai Richárd



5.13/A

Osztályfőnök: Gergely Attila Ferenc


1. Bodnár István

2. Ferencz Kristóf

3. Hriczu György

4. Hugai János

5. Kassai Albert

6. Kiss Helga

7. Kondás Attila

8. Mikó Kitti

9. Nagy Krisztián

10. Nagy Máté

11. Nevelős Gergő János

12. Pálóczi Ákos

13. Pánczél Alex

14. Réti Márk

15. Rohály Bence

16. Tircs Krisztián

17. Tóth Zsanett



9/B

Osztályfőnök: Laczkó Gábor


1. Balogh Mihály

2. Bóna Balázs

3. Borai Norbert

4. Daróczi Tibor

5. Ferenczi Kamilla Katalin

6. Galyas Péter

7. Gujdi Zsanett

8. Horváth Bianka

9. Horváth Edina

10. Horváth Margit

11. Horváth Tamás Ernő

12. Kálnászi József Patrik

13. Kavasánszki Réka

14. Kristóf Richárd

15. Lőrincz Patrik

16. Makovics Máté

17. Menyhért Márk

18. Novák Dominik

19. Ónodi László

20. Oravecz Bence

21. Orgona Dénes Márk

22. Orosz Máté

23. Szabó Krisztián Barna

24. Szesztai Béla

25. Tama Árpád

26. Tomán Bence


 


 

10/B

Osztályfőnök: Varga Sándor

1. Balogh Ivett Alexandra

2. Csendi Márta

3. Domoszlai Soma

4. Erdősi Angelika

5. Graholy Kristóf János

6. Gulyás Zakariás

7. Horváth Béla

8. Horváth Patricia

9. Horváth Zsolt

10. Jóni Barbara

11. Lajcsák Letícia

12. Lakatos Ilona

13. Molnár Martin

14. Nyíri Sándor

15. Saláta Vivien

16. Szilvási László

17. Szűcs Péter

18. Tengely Dániel

19. Vas János Arnold



11/B

Osztályfőnök: Lengyel Ottó

1. Barati János

2. Bojtos Patrik

3. Borai Márk

4. Budai Zoltán

5. Czikó Roland

6. Dávid Bianka

7. Glonczi Krisztián

8. Gyenes Zsolt

9. Győrfi Bertalan János

10. Haáz Ádám

11. Kurti Miklós

12. Mata Dominik

13. Nagy Márk

14. Németh Gergő

15. Rafael Melinda

16. Sipos Cintia Filoména



 

Időjárásunk

Élő időjárás www.idokep.hu

Széltérkép Hőtérkép Felhőkép